Nikolinje: Sveti Nikola s najmanjima

Sveti NikolaSusret najmlađih župljana naše župe bio je uoči blagdana sv. Nikole biskupa, u petak 5. prosinca 2014. godine u 17,00 sati. Svečani program je započeo igrokazom naših budućih prvopričesnika sa svojom vjeroučiteljicom Martom Novak Bratović. Zatim su nastupila i djeca iz vrtića „Krijesnice“ sa svojom recitacijom i pjesmom o svetom Nikoli koje je vodila odgajateljica Helga Novak. Sveti im je Nikola osim darova donio i pozdrave svog najvećeg prijatelja svetog Antuna Padovanskog, koji mu je – kazao je Nikola – posebno ukazao na dobru djecu koja žive u čakovečkoj župi posvećene nje¬mu, svetom Antunu. Dvjestotinjak naših najmlađih župljana tako je dobilo svoje darove od sv. Nikole. Hvala sv. Nikola!

Sveti Nikola Sveti Nikola Sveti Nikola Sveti Nikola