NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINOVA

uskrsliSljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

• P. – USKRSNI PONEDJELJAK, Sv. Siksto III.
• U. – Sv. Bertold
• S. – Sv. Petar Regalat
• Č. – Sv. Guido
• P. – Sv. Hugo
• S. – Sv. Franjo Paolski

Sljedeća nedjelja je DRUGA USKRSNA ILI BIJELA NEDJELJA – NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA.
1. SVIM ŽUPLJANIMA ČESTITAMO I ŽELIMO RADOSTAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS I USKRSNE BLAGDANE.

2. Blagoslov uskrsnog jela je danas uz mise u 7,00 i 9,00 sati.

3. Sutra je USKRSNI PONEDJELJAK. Svete mise su u: 7,00; 9,00, 11,00 i 19,00 sati.

4. Na Uskrsni ponedjeljak, 28. ožujka 2016. u našoj je crkvi tradicionalni USKRSNI KONCERT čakovečkih zborova sv. Nikole i sv. Antuna. Nastupiti će i dječji zborovi. Koncert je nakon večernje svete mise.

5. U utorak, 29. ožujka 2016. je TREĆI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Molimo, zahvalimo i zagovorimo se sv. Antunu.

6. Hvala svima koji su sudjelovali u obredima Svetog Trodnevlja, a osobito našim ministrantima, liturgičarima-čitačim, Župnom zboru…

7. Svetkovina NAVJEŠTENJE GOSPODNJE – BLAGOVIJEST prenosi se s 25. ožujka u ponedjeljak, 4. travnja 2016.

8. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe.

9. Tisak: Nova ZVONA – naš župni list, letak o „Godini Milosrđa“ u našoj župi, Glas Koncila, Vendelin i ostali glasnici.