HODOČAŠĆE U ZALJEV HRVATSKIH SVETACA – Program putovanja

KotorProgram putovanja:
1. DAN – Polazak iz Čakovca ispred crkve sv. Antuna u 22,00 sata. Noćna vožnja.

2. DAN – Slijedi vožnja autobusom u smjeru Dalmacije, uz usputna stajanja. Po dolasku u DUBROVNIK, slijedi razgled Starog grada u pratnji lokalnog vodiča. Slobodno vrijeme. Nastavak vožnje prema HERCEG NOVOM, rodnom gradu sv Leopolda Bogdana Mandića gdje ćemo vidjeti župnu crkvu sv. Jeronima i svetište sv. Leopolda Bogdana Mandića. Sveta Misa. Nakon razgleda, odlazak do Tivta. Smještaj u hotel Mimoza Tivat. Večera. Noćenje.

3. DAN – Doručak. Odlazak do KOTORA, grada trgovaca i moreplovaca, smještenog u jedan od najljepših zaljeva svijeta. Razgled grada – Franjevački samostan, Bl. Ozana Kotorka – Sv. Misa s mons. Ilijom Janjićem, kotorskim biskupom. Crkva sv. Marije, katedrala sv. Tripuna i Muzej sakralne umjetnosti Vožnja prema Perastu, barokni gradić koji se nalazi nedaleko od Kotora. Obiluje sakralnim spomenicima: crkva Sv. Nikole Nakon razgleda crkve i muzeja, polazimo na izlet brodom na otok Gospa od Škrpjela. Razgled otoka Gospe od Škrpjela. Brodićem odlazimo u Muo, svetište bl. Gracija iz Mula, te Prčanj. Povratak u hotel. Večera. Noćenje.

4. DAN – Doručak. Odlazak autobusom prema Cetinju. Razgled. Samostan sestara franjevki koje imaju tu svoju provincijalnu kucu i crkva svetog Antuna. Slobodno vrijeme. Vožnja do Budve. Razgled Budve i posjet crkvi sv. Ivana Krstitelja. Sv. Misa u Dobroti u crkvi sv. Eustahije. Večera. Noćenje.
5. DAN – Doručak. KOTOR – proslava 850. godina posvete katedrale sv. Tripuna. Euharistijsko slavlje predvodi zagrebački nadbiskup kardinal Josip.
Bozanić. Slobodno vrijeme za osobne potrebe. Odlazak prema Hrvatskoj s dolaskom u kasnim noćnim satima.

CIJENA ARANŽMANA: 1.490,00 KN

U CIJENU ARANŽMANA UKLJUČENO: prijevoz autobusom visoke turističke klase prema programu, 3 polupansiona u hotelu Mimoza u Tivtu, pristojbe u hotelu, duhovna pratnja svećenika, razgled Dubrovnika u pratnji lokalnog vodiča, razgledi gradova i mjesta prema programu u pratnji svećenika, izlet brodom Gospa od Škrpjela i Muo, ulaznice: katedrala i Muzej saklarne umjetnosti u Kotoru, sv crkva sv. Nikole u Perastu, svetište sv Leopolda, troškovi organizacije i provedbe aranžmana, jamčevno osiguranje, putno – zdravstveno osiguranje.

U CIJENU NIJE UKLJUČENO: troškove osobnih narudžbi.
Doplata za jednokrevetnu sobu: 350,00 kn
* Mogućnost plaćanja na rate
Prijave: u župi sv. Antuna Padovanskog u Čakovcu, Trg sv. Antuna Pad. 1, Tel. 040/363-599.
Kod prijave potrebno je uplatiti akontaciju najmanje 500,00 kuna. Ostali novac potrebno je uplaćivati u ratama do 01. rujna 2016.