CVJETIĆI SVETOG ANTUNA – natječaj

ŽUPA SVETOG ANTUNA PADOVANSKOG
Trg sv. Antuna Padovanskog 1
HR – 40 000 Čakovec

Župa svetog Antuna Padovanskog Čakovec raspisuje natječaj Susret duhovnog dječjeg stvaralaštva

“CVJETIĆI SVETOG ANTUNA”

  1. Tema natječaja je „20 godina Župe svetog Antuna Padovanskog u Čakovcu“.
  2. Na natječaj se mogu poslati dječji literarni i likovni radovi djece predškolske dobi te radovi učenika osnovne škole uz tematiku: Bog, Crkva, sv. Antun Padovanski, župa, svećenici, redovnici, vjernici laici, krštenja, pričesti, krizme, katehetski susreti, hodočašća i dr.
  3. Literarni radovi mogu biti pisani standardnim hrvatskim jezikom ili kajkavskim narječjem u književnim vrstama: pjesma, molitva ili kratka priča, a likovni u svim likovnim tehnikama.
  4. Pozivamo vjeroučiteljice i vjeroučitelje da u okviru vjeronaučne nastave potaknu vjeroučenike na izradu literarnih i likovnih radova na temu života župe.
  5. Svaki rad treba imati: naslov, ime i prezime djeteta ili učenika, ime mentora, vrtićku skupinu ili razred, ime i prezime barem jednog roditelja i broj mobitela barem jednog roditelja. Za likovni rad potrebno je navesti i tehniku.
  6. Sve radove ocijenit će povjerenstvo, a svi sudionici dobivaju zahvalnice na sudjelovanju. Nagrađujemo tri najbolja likovna rada za predškolski uzrast, tri najbolja literarna i likovna rada od 1. do 4. razreda, tri najbolja literarna i likovna rada od 5. do 8. razreda.
  7. Svi radovi moraju bit poslani do 1. lipnja 2019. na adresu: Župa svetog Antuna Padovanskog, Trg svetog Antuna Padovanskog 1, 40 000 Čakovec ili mailom fra.cakovec.jug@ofm.hr s naznakom za natječaj „Cvjetići sv. Antuna“.
  8. Rezultate natječaja objavit ćemo na web stranici župe i u župnom listu Zvona.
  9. Svečana dodjela nagrada i priznanja bit će 13. lipnja 2019. godine u 17.00 sati u Župi svetog Antuna Padovanskog u Čakovcu.
  10. Svaki rad mora imati potpisanu izjavu roditelja o davanju suglasnosti za prikupljanje, obradu i objavu osobnih podataka u svrhu sudjelovanja na natječaju.

NAZIV RADA:
IME I PREZIME AUTORA:
RAZRED I NAZIV ŠKOLE ili VRTIĆA:
MENTOR/MENTORICA (ako ima):
IME I PREZIME BAREM JEDNOG RODITELJA:
BROJ TELEFONA/MOBITELA BAREM JEDNOG RODITELJA:

fra Tomislav Božiček, župnik
Čakovec, 25. veljače 2019.