Božićni koncert Srednje škole Čakovec

Božićni koncertU ponedjeljak, 22. prosinca 2014. godine po prvi puta u našoj crkvi sv. Antuna Padovanskog na čakovečkom Jugu održan je Božićni koncert Srednje škole Čakovec. Na početku koncerta fra Tomislav Božiček, župnik župe sv. Antuna Padovanskoga Čakovec Jug, pozdravio je sve prisutne. Mi, zbor škole, bend i solisti pod vodstvom profesorice Petre Horvat izveli smo prigodan božićni program za naše roditelje, profesore, ali i sve vjernike koji su htjeli i bili u mogućnosti doći. Na kraju koncerta gđa Gordana Ramušćak, ravnateljica Srednje škole Čakovec, uručila je prigodan buket cvijeća u znak zahvalnosti voditeljici zbora Petri Horvat.

Kao nagrada za trud, mi i profesori, ali i svi koji su se pridružili, bili smo počašćeni kolačima i sokovima u župnom klubu.

Jelena Sedlar

Božićni koncert Božićni koncert Božićni koncert