• P. – Sv. Eleuterije, Leon, Lav, Lea
• Č. – Sv. Polikarp, biskup i mučenik
• P. – Sv. Sergije I.
• S. – Sv. Donat

Sljedeća nedjelja je OSMA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Pozivamo sve očeve na susrete koje ćemo održavati u našoj župi subotom u 18.3o sati u župnoj dvorani. Nakon završenih susreta za očeve zajedno sa obiteljima hodočastili bismo u Nacionalno svetište svetog Josipa u Karlovcu gdje se obilježava 330 godina od proglašenja svetog Josipa zaštitnikom domovine Hrvatske. Poštovani očevi, od srca Vas pozivamo da svojim sudjelovanjem doprinesete ovim susretima korisnima za Vašu osobnu izgradnju i obitelj. Pozovite i druge očeve, vaše prijatelje, budite širitelji dobrih prigoda! Svi su dobrodošli!

2. Župna kateheza je po redovitom rasporedu. Župna kateheza je obvezna i dio je pripreme za primanja svetih sakramenata Prve svete pričesti ili krizme.

3. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

4. Tisak: Glas Koncila, Mali Koncil, ZVONA i ostali glasnici…