5. USKRSNA NEDJELJA

• Č. – SV. FILIP I JAKOV, apostoli
• P. – Bl. Julijan iz Baala, prezbiter; Sv. Florijan
• S. – Sv. Gothard

Sljedeća nedjelja je ŠESTA USKRSNA NEDJELJA.

1. Kroz mjesec svibanj su SVIBANJSKE POBOŽNOSTI uz večernju misu: u 18,3o sati je zajednička molitva krunice i litanije Majke Božje, a u 19,oo sati je večernja sv. misa.

2. Danas je susret majki u 17,oo sati u dvorani župe.

3. Slijedeće nedjelje, 6. svibnja 2018. poslije svete mise u 9,oo sati bit će susret roditelja prvopričesnika i dogovor za slavlje prve svete pričesti koja će biti u nedjelju 20. svibnja 2018. u 11,oo sati. Susret je obvezan za sve roditelje koji žele da im dijete pristupi prvoj pričesti.

4. U utorak, 1. svibnja 2018. je SEDMI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Molimo, zahvalimo i zagovorimo se sv. Antunu.

5. Slijedeće nedjelje, 6. svibnja 2018. je skupština FSR-a u 17,oo sati.

6. U župnom uredu možete nabaviti knjigu prof. emer. Stjepana Hranjeca „Međimurska narodna, katolička običajna baština“. Cijena je 150,oo KN.

7. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

8. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…