2. USKRSNA NEDJELJA (BIJELA NEDJELJA) – Nedjelja Božanskoga Milosrđa

• P. – NAVJEŠTENJE GOSPODNJE. BLAGOVIJEST.
• U. – Sv. Mihael de Sanctis
• S. – Sv. Stanislav, biskup i mučenik
• Č. – Sv. Julije I., papa
• P. – Sv. Ida
• S. – Sv. Benedikt Josip Labre

Sljedeća nedjelja je TREĆA USKRSNA NEDJELJA.

1. Danas, na 2. Uskrsnu nedjelju, 8. travnja 2018. je u našoj crkvi tradicionalni USKRSNI KONCERT čakovečkih zborova. Koncert je nakon večernje svete mise u 19,45 sati.

2. Danas, 8. travnja 2018. u 16,oo sati biti će predstavljanje knjige u Katoličkom domu Međimurska narodna, katolička običajna baština prof. emer. Stjepana Hranjeca u organizaciji Franjevačkog samostana Čakovec.

3. Danas, 8. travnja 2018. je susret majki u 17,oo sati u vjeronaučnoj dvorani.

4. Sutra, 9. travnja 2018. je svetkovina NAVJEŠTENJA GOSPODNJEG ILI BLAGOVIJEST. Svete mise su u 7,oo i 19,oo sati.

5. Ovaj tjedan župni vjeronauk je po redovitom rasporedu. Prvopričesnici imaju utorkom od 9,oo ili 15, oo sati, a krizmanici četvrtkom od 9,oo ili 15,oo sati.

6. U srijedu, 18. travnja je susret hodočasnika koji hodočaste NIKOLINOM BOSNOM od 28.04. – 01. 05. 2018. u 19,3o sati u župnoj dvorani. Molili bi hodočasnike da ponesu na susret putnu ispravu s kojom će ići na put i da do 14. travnja 2018. uplate hodočašće.

7. U utorak, 10. travnja 2018. je ČETVRTI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Molimo, zahvalimo i zagovorimo se sv. Antunu.

8. Susret djece 1. i 2 razreda i njihovih roditelja biti će u nedjelju 15.4. 2018. poslije dječje mise u 9,00 sati.

9. Otvorena je humanitarna izložba FRANCISKE PONGRAC. Izložba slika je namijenjena u humanitarnu svrhu UDRUGI ŽENA OBOLJELIH I LIJEČENIH OD RAKA – SVE ZA NJU. Izložba će biti otvorena i možete je pogledati kroz cijelo uskrsno vrijeme u dvorani Župe.

10. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

11. Tisak: Glas Koncila, ZVONA i ostali glasnici…