sv_ivan_krstiteljSljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

• P. – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja
• U. – Sv. Amadej
• S. – Sv. Rajmund
• Č. – Sv. Egidije
• P. – Sv. Kalista
• S. – Sv. Grgur Veliki, papa i crkveni naučitelj

Sljedeća nedjelja je DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU.
1. Sljedeće nedjelje, 04. rujna 2016. je u Ludbregu proštenje Svete nedjelje i Predragocjene Krvi Kristove kojoj prethodi duhovni program tijekom tjedna.

2. RADOVI NA CRKVI – Nastavljamo radove na obnovi fasade cijele crkve. Potičemo sve vjernike župe da se uključe i pomognu, prema svojim mogućnostima. Svi koji žele i imaju mogućnosti donirati novčana sredstva za našu župu, mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun; uplatnice su na stoliću za tisak. HVALA SVIMA KOJI POMAŽU! Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

3. Župni zbor ima probe pjevanja petkom u 20,00 sati. Molili bi također djecu, kao i njihove roditelje da uključe svoju djecu u dječji zbor koji je subotom u 10,00 sati.

4. Tisak: ZVONA – naš župni list, G. Koncila, MAK…