Sljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:Velika Gospa

• Č. – Sv. Jelena Križarica
• P. – Sv. Ljudevit Anžuvinac
• S. – Sv. Bernard, opat i crkveni naučitelj

Sljedeća nedjelja je DVADESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU.
1. Sutra, u ponedjeljak, 15. kolovoza 2016. godine je svetkovina UZNESENJE BDM ili VELIKA GOSPA. Svete mise su u 7,00; 9,00; 11,00 i 19,00 sati.

2. HODOČAŠĆE MAJCI MILOSTI NA TRSAT je u subotu, 27. kolovoza 2016.
Cijena po osobi je 120,oo kn. Kod prijave se uplaćuje i preuzima autobusna karta. Polazak je u 04,00 sata s parkirališta uz crkvu. Sve ostale informacije hodočasnici će dobiti u autobusu.

3. U nedjelju je blagdan sv. Roka. Proštenje je u Draškovcu. Možete pogledati plakat koji je na oglasnoj ploči.

4. RADOVI NA CRKVI – Nastavljamo radove na obnovi fasade cijele crkve. Potičemo sve vjernike župe da se uključe i pomognu, prema svojim mogućnostima. Svi koji žele i imaju mogućnosti donirati novčana sredstva za našu župu, mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun; uplatnice su na stoliću za tisak. HVALA SVIMA KOJI POMAŽU! Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

5. Tisak: nova ZVONA – naš župni list, G. Koncila, MAK…