Sv Marija TerezijaSljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

• P. – Sv. Majka Terezija
• U. – Sv. Magnus
• S. – Sv. Marko Križevčanin, zaštitnik Biskupije
• Č. – POSVETA CRKVE, MALA GOSPA
• P. – Sv. Petar Claver
• S. – Sv. Nikola Tolentinski

Sljedeća nedjelja je DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas je prva nedjelja u mjesecu. Molimo za duhovna zvanja. Svoj dar za duhovna zvanja – za sjemenište možete ostaviti pri izlazu iz crkve.
2. Danas je susret Franjevačkog svjetovnog Reda u 17,00 sati.
3. U utorak, 06. rujna 2016. je susret hodočasnika koji hodočaste u ZALJEV HRVATSKIH SVETACA U BOKU KOTORSKU od 13. – 17. rujna 2016. godine u 20,00 sati u vjerunaučnoj dvorani. Molili bi da na susret ponesu putnu ispravu s kojom će ići na put.
4. Sutra započinje nova školska i vjeronaučna godina. Svim vjeroučenicima želimo sretan i blagoslovljen početak. U nedjelju, 25. rujna 2016. u 09,00 sati je misa za sve vjeroučenike, roditelje i učitelje sa zazivom Duha Svetoga.
5. U četvrtak, 8. rujna 2016. godine je blagdan Rođenja Blažene Djevice Marije – MALA GOSPA, a za našu župu 14. OBLJETNICA POSVETE CRKVE SV. ANTUNA PADOVANSKOG. To je ujedno drugo proštenje u našoj župi. Za ovaj blagdan želimo se pripraviti trodnevnom duhovnom obnovom od 05.09.-07.09.: ponedjeljak – srijeda. Duhovnu obnovu predvoditi će fra Dragutin Bedeničić, župnik župe Svete Obitelji iz Osijek-Jug.

Program duhovne obnove: 18,30 sati – molitva krunice sa razmatranjem
19,00 sati- sveta misa i propovijed
Na samo proštenje, u četvrtak 08. rujna 2016. svete mise su u:7,00; 9,00; 11,00 i 19,00 sati. Svečana sveta misa je u 11,00 sati koju predvodi fra Dragutin.
6. REDOVITI SUSRETI U TJEDNU:
• MINISTRANTI imaju susret subotom u 9,00 sati.
• MLADI imaju susret petkom u 20,00 sati.
• ŽUPNI ZBOR ima probe pjevanja petkom u 19,30 sati.
• DJEČJI ZBOR ima probe pjevanja subotom u 10,00 sati.
• VJERSKA IGRAONICA za djecu od 3. godine, uključujući 1. i 2. razred Osnovne škole bila bi utorkom u 18,45 sati.
Pozivamo vjernike; odrasle, djecu i mlade da se uključe u jednu od ovih zajednica.
• Krunica sv. Antunu je svakoga utorka u 18,45 sati prije svete mise.
• Euharistijsko klanjanje je četvrtkom nakon večernje mise.
7. RADOVI NA CRKVI – Nastavljamo radove na obnovi fasade cijele crkve. Potičemo sve vjernike župe da se uključe i pomognu, prema svojim mogućnostima. Svi koji žele i imaju mogućnosti donirati novčana sredstva za našu župu, mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun; uplatnice su na stoliću za tisak. HVALA SVIMA KOJI POMAŽU! Prošle godine imali smo desetu aukciju darovanih slika i time smo prikupili jedan dio novčanih sredstava. Ostalo je dosta slika. Slikama smo smanjili cijene. Možete kupiti sliku i time dati udio u obnovi crkve. Slike možete pogledati u našoj vjeronaučnoj dvorani. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
8. Tisak: ZVONA – naš župni list, G. Koncila, MAK…