Župne obavijesti – Sveta obitelj Isusa, Marije i Josipa

Sveta ObiteljSljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

P. – Sv. David, kralj
U. – Bl. Margarita Colonna
S. – ZAHVALNICA, Sv. Silvestar I., STARA GODINA
Č. – SVETA MARIJA BOGORODICA, NOVA GODINA
P. – Sv. Bazilije Veliki i sv. Grgur Nazijanski, biskupi
S. – PRESVETO IME ISUSOVO

SLJEDEĆA NEDJELJA JE DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU.

1. Danas je Božićni koncert našega Župnoga zbora poslije večernje svete mise u 19 sati.

2. Blagoslov obitelji je u tijeku prema rasporedu. Raspored blagoslova je na stoliću za tisak pa ga ponesite i za svoje susjede. Obitelji koje su odsutne u redovito vrijeme blagoslova, neka se jave u Župni ured i dogovore blagoslov za neko drugo pogodno vrijeme.

3. U srijedu, 31. prosinca je Stara Godina. Misa Zahvalnica je u 18,00 sati.

4. U četvrtak, 1. siječnja 2015. godine je Nova Godina i svetkovina SVETE MARIJE BOGORODICE. Svete mise su po nedjeljnom rasporedu.

5. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe.

6. U suvenirnici, na izlazu iz crkve možete nabaviti naše župne kalendare za narednu 2015. godinu, čestitke, Kajkavski kalendar, knjige i dr.

7. Tisak: Božićna ZVONA – naš župni list (sa rasporedom blagoslova obitelji), Glas Koncila, MAK, i ostali glasnici…