Proslava obljetnice braka

Dva bračna para iz Župe sv. Antuna Padovanskoga Čakovec Jug proslavili su svečano svoje obljetnice brakova.

Drago i Irena SedlarPavao i Mira JurinecDrago i Irena Sedlar proslavili su u ponedjeljak, na blagdan sv. Elizabete Ugarske, 17. studenoga 2014. godine 35. godišnjicu braka. Svetu misu i obred bračnih obećanja predvodio je fra Ilija Vrdoljak, provincijalni ministar HFP sv. Ćirila i Metoda.

Pavao i Mira Jurinec proslavili su u utorak, 18. studenoga 2014. godine pod večernjom svetom misom u 18 sati 40. godišnjicu braka. Sveto misno slavlje predvodio je fra Tomislav Božiček.

Bračni su drugovi pred svojom djecom i ostalom rodbinom te pred župnom zajednicom zahvalili Gospodinu za uzajamnu ljubav koju vjerno čuvaju. Obitelji Sedlar i Jurinec posvjedočili su dostojanstvo braka i obitelji u ovo vrijeme kada je ta božanska i ljudska institucija na razne načine ugrožena. Čestitamo i želimo im svako dobro!