MILOSRĐE NA KOTAČIMA – predstavljanje knjige


U nedjelju 11.12.2016. u našoj ćemo župi ugostiti vlč Dragutina Goričanca, svećenika rodom iz Međimurja, osnivača udruge Job koja posebnu pažnju posvećuje osobama s posebnim potrebama te za njih organizira hodočašća i ljetovanja. Novinarka Hrvatskog katoličkog radija gđa Tanja Popec napisala je knjigu o vlč Dragutinu pod nazivom “Milosrđe na kotačima” koju će nam, zajedno s vlč Goričancem, predstaviti. Misu u 18h predvodit će vlč Goričanec, a predstavljanje knjige i susret održat će se u 19 sati u vjeronaučnoj dvorarni. Pozivamo sve vjernike, a osobito članove, volontere udruga i obitelji koji imaju osobe s invaliditetom, da dođu na ovaj susret i na ovu prigodu za upoznavanje s radom udruge “Job”. Molimo prenesite poziv i drugima.

milosrdje-na-kotacima