• P. – Sv. Agneza, djevica i mučenica
• Č. – Sv. Franjo Saleški, biskup i crkveni naučitelj
• P. – OBRAĆENJE SV. PAVLA APOSTOLA
• S. – Sv. Timotej i Tit, biskupi

Sljedeća nedjelja je TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas nakon dječje mise u 9,oo sati biti će župni susret 1. i 2. razreda i njihovih obitelji.

2. U petak, 18. siječnja 2019. godine započela je „Molitvena osmina za jedinstvo kršćana“ i traje do sljedećeg petka, 25. siječnja, blagdana Obraćenje sv. Pavla, apostola.

3. Franjevački svjetovni red ustanovljen je po nadahnuću i djelovanju sv. Franje Asiškoga. Propovijedanje sv. Franje Asiškog, njegov živi primjer kao i primjer njegovih prvih učenika, privuklo je veliku pažnju ljudi tako da su se mnogi oženjeni i udati željeli pridružiti velikom franjevačkom pokretu. Tako je i danas. Ovim putem pozivamo sve ljude dobre volje da nam se pridruže.

4. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

5. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…