Božićno-novogodišnji koncert

U nedjelju, 4.siječnja 2015. u crkvi svetog Antuna Padovanskog božićno-novogodišnji koncert  održali su zbor „Josip Štolcer Slavenski“ i Tamburaški orkestar „Stjepan Bujan Stipić“ iz Čakovca.. Zborom i orkestrom dirigirali su profesorica Senka Bašek Šamec i profesor Boris Novak, dok su solo dionice izveli Henrik Šimunković i Samanta Grahovec. Gospodin Dejan Buvač recitirao je prigodne stihove triju autorica koje su i same članice gradskoga zbora. Splet božićnih pjesama iz različitih krajeva, od zavičajnih kajkavskih do poznatih međunarodnih, publika u punoj crkvi oduševljeno je primila  kao pravi božićni dar svojih sugrađana izvođača. Treba napomenuti da su prije samoga koncerta nastupili domaćini, Župni zbor svetog Antuna Padovanskog s tri božićne pjesme. Župnik, domaćin ovog koncerta, uz zahvalnost svim voditeljima, pjevačima i sviračima,  poželio je  da ovakav koncert postane tradicionalnim dijelom proslave božićnog otajstva u ovoj župi.