4. nedjelja došašća

maliisusSljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

P. – Sv. Petar Kanizije
U. – Sv. Franciska
S. – Sv. Ivan Kentski
Č. – BADNJAK, Adam i Eva
P. – BOŽIĆ, ROĐENJE GOSPODINOVO
S. – SV. STJEPAN PRVOMUČENIK

SLJEDEĆA NEDJELJA JE SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA.
1. Sutra, u ponedjeljak, 21. prosinca 2015. godine je naša Župna božićna ispovijed. Ispovijed počinje u 16,30 sati.

2. U utorak, 22. prosinca 2015. godine u 19,00 sati je Božićni koncert Srednje škole Čakovec u našoj crkvi sv. Antuna.

3. U četvrtak, 24. prosinca je BADNJAK. Misa zornica je u 6,00 sati.
Na Badnju noć POLNOĆKE su:
– u 20,00 sati: DJEČJA POLNOĆKA. Prije polnoćke je mali Božićni koncert djece.
– u 24,00 sata: MISA POLNOĆKA. Pola sata prije polnoćke je Božićni koncert našega Župnog zbora.

4. U petak 25. prosinca je BOŽIĆ – ROĐENJE GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA. Mise su po nedjeljnom rasporedu. Poslije podne u 17,00 sati je BLAGOSLOV MALENIH PRED JASLICAMA.

5. U subotu, 26. prosinca je blagdan SV. STJEPANA PRVOMUČENIKA. Svete mise su kao nedjeljom.

6. BLAGOSLOV KUĆA I OBITELJI započinje u subotu, 26. prosinca na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika od 15,00 sati, tj. prema rasporedu kakav je objavljen u Božićnom broju župnog lista ZVONA ili letku. RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI (letak) je na stoliću za tisak. Ponesite za sebe i svoje susjede.

7. Molimo nove obitelji u našoj župi da se jave u Župni ured i prijave se za Blagoslov obitelji te da si otvore Obiteljski karton i preuzmu svoju Obiteljsku knjižicu.

8. Otvorena je i dalje prodajna X. izložba darovanih slika. Kupnjom slika uključujete se u obnovu krovišta crkve i fasade na sjevernom dijelu crkve. Slike možete pogledati i kupiti u dvorani župe.

9. Hvala obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

10. U suvenirnici, na izlazu iz crkve možete nabaviti naše župne kalendare za narednu 2016. godinu, i dr.

11. Tisak: Božićna ZVONA – naš župni list (sa rasporedom Blagoslova obitelji), Glas Koncila, MAK, Novi zavjeti – gratis, i ostali glasnici…